Termínovka

Datum Čas č.u. Domácí Skóre Hosté Hřiště Pozn. Rozhodčí A Rozhodčí B Rozhodčí C Rozhodčí D
so 13.04.2019 09:30 MSTL7-7005 Arrows Klasik Hala SPŠ Frýdek-Místek
so 13.04.2019 09:30 MSTL7-7006 Hit Skokani Hala SPŠ Frýdek-Místek
so 13.04.2019 10:00 MSBL13-5010 Arrows White 6 : 5 Skokani Arrows Ostrava Marek Karlovský
so 13.04.2019 10:00 MSBL15-6009 Silesia Klasik Silesia Rybnik odloženo pro déšť Tomasz Fojcik
so 13.04.2019 10:15 MSTL7-7001 Hit Arrows Hala SPŠ Frýdek-Místek
so 13.04.2019 10:15 MSTL7-7002 Skokani Klasik Hala SPŠ Frýdek-Místek
so 13.04.2019 11:00 MSTL7-7003 Arrows Skokani Hala SPŠ Frýdek-Místek
so 13.04.2019 11:00 MSTL7-7004 Klasik Hit Hala SPŠ Frýdek-Místek
so 13.04.2019 12:00 MSBL13-5014 Skokani 11 : 10 Arrows White Arrows Ostrava Marek Karlovský
so 13.04.2019 12:30 MSBL15-6011 Silesia Klasik Silesia Rybnik odloženo pro déšť Tomasz Fojcik
ne 14.04.2019 10:00 MSBL11-4005 Klasik 9 : 8 Skokani Klasik Frýdek-Místek Tomáš Volný Matyáš Kozel
ne 14.04.2019 10:00 MSBL11-4006 Cannibals 3 : 10 Hit Cannibals Šumperk Matěj Krč
ne 14.04.2019 11:30 MSBL11-4007 Skokani 5 : 13 Klasik Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel Tomáš Volný
ne 14.04.2019 11:30 MSBL11-4008 Hit 10 : 2 Cannibals Cannibals Šumperk Matěj Krč
ne 14.04.2019 14:00 MSBL13-5009 Cobblers 1 : 14 Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný Aleš Haladej
ne 14.04.2019 14:30 MSBL13-5011 Rawa Arrows Blue Arrows Ostrava Pavel Kociňák
ne 14.04.2019 16:00 MSBL13-5013 Klasik Whites 12 : 2 Cobblers Klasik Frýdek-Místek Aleš Haladej Zbyněk Volný
ne 14.04.2019 16:30 MSBL13-5015 Arrows Blue Rawa Arrows Ostrava Pavel Kociňák
st 17.04.2019 15:00 MSBL13-5018 Cobblers Arrows White Arrows Ostrava
st 17.04.2019 17:00 MSBL13-5022 Arrows White Cobblers Arrows Ostrava
so 20.04.2019 10:00 MSBL13-5017 Klasik Whites Skokani Klasik Frýdek-Místek
so 20.04.2019 10:00 MSBL15-6010 Skokani Arrows Skokani Olomouc
so 20.04.2019 12:00 MSBL13-5021 Skokani Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
so 20.04.2019 12:30 MSBL15-6012 Skokani Arrows Skokani Olomouc
ne 21.04.2019 10:00 MSBL13-5020 Cannibals Arrows Blue Cannibals Šumperk
ne 21.04.2019 12:00 MSBL13-5024 Arrows Blue Cannibals Cannibals Šumperk
st 24.04.2019 16:00 MSBL11-4009 Skokani Hit Skokani Olomouc
st 24.04.2019 16:00 MSBL11-4010 Klasik Arrows Klasik Frýdek-Místek
st 24.04.2019 17:30 MSBL11-4011 Hit Skokani Skokani Olomouc
st 24.04.2019 17:30 MSBL11-4012 Arrows Klasik Klasik Frýdek-Místek
so 27.04.2019 10:00 MSBL13-5026 Arrows White Rawa Arrows Ostrava
so 27.04.2019 10:00 MSBL13-5027 Skokani Cannibals Skokani Olomouc
so 27.04.2019 10:00 MSBL13-5028 Klasik Reds Cobblers Klasik Frýdek-Místek
so 27.04.2019 10:00 MSBL15-6013 Klasik Skokani Klasik Frýdek-Místek
so 27.04.2019 12:00 MSBL13-5030 Rawa Arrows White Arrows Ostrava
so 27.04.2019 12:00 MSBL13-5031 Cannibals Skokani Skokani Olomouc
so 27.04.2019 12:00 MSBL13-5032 Cobblers Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
so 27.04.2019 12:30 MSBL15-6015 Klasik Skokani Klasik Frýdek-Místek
ne 28.04.2019 10:00 MSTL8-8001 Hit Arrows Hit Opava
ne 28.04.2019 10:00 MSBL11-4013 Cannibals Klasik Cannibals Šumperk
ne 28.04.2019 10:00 MSBL11-4014 Arrows Skokani Arrows Ostrava
ne 28.04.2019 11:00 MSTL8-8002 Arrows Rawa Hit Opava
ne 28.04.2019 11:30 MSBL11-4015 Klasik Cannibals Cannibals Šumperk
ne 28.04.2019 11:30 MSBL11-4016 Skokani Arrows Arrows Ostrava
ne 28.04.2019 12:00 MSTL8-8003 Rawa Hit Hit Opava
ne 28.04.2019 13:00 MSTL8-8004 Arrows Hit Hit Opava
ne 28.04.2019 14:00 MSTL8-8005 Rawa Arrows Hit Opava
ne 28.04.2019 15:00 MSTL8-8006 Hit Rawa Hit Opava
st 01.05.2019 10:00 MSCL10-3001 Arrows MSK Snails Snails Orlová
st 01.05.2019 10:00 MSCL10-3006 Klasik Hit Snails Orlová
st 01.05.2019 10:00 MSBL13-5025 Arrows Blue Klasik Whites Arrows Ostrava
st 01.05.2019 11:00 MSCL10-3003 Skokani MSK Snails Snails Orlová
st 01.05.2019 11:00 MSCL10-3004 Arrows Hit Snails Orlová
st 01.05.2019 12:00 MSCL10-3005 MSK Snails Klasik Snails Orlová
st 01.05.2019 12:00 MSCL10-3008 Arrows Skokani Snails Orlová
st 01.05.2019 12:00 MSBL13-5029 Klasik Whites Arrows Blue Arrows Ostrava
st 01.05.2019 13:00 MSCL10-3002 Klasik Skokani Snails Orlová
st 01.05.2019 13:00 MSCL10-3007 Hit MSK Snails Snails Orlová
st 01.05.2019 14:00 MSCL10-3009 Klasik Arrows Snails Orlová
st 01.05.2019 14:00 MSCL10-3010 Skokani Hit Snails Orlová
so 04.05.2019 10:00 MSBL13-5035 Rawa Skokani Silesia Rybnik
so 04.05.2019 10:00 MSBL13-5036 Cobblers Cannibals Cannibals Šumperk
so 04.05.2019 12:00 MSBL13-5039 Skokani Rawa Silesia Rybnik
so 04.05.2019 12:00 MSBL13-5040 Cannibals Cobblers Cannibals Šumperk
ne 05.05.2019 10:00 MSBL11-4017 Arrows Cannibals Arrows Ostrava
ne 05.05.2019 10:00 MSBL11-4018 Hit Klasik Hit Opava
ne 05.05.2019 10:00 MSBL15-6014 Silesia Arrows Silesia Rybnik
ne 05.05.2019 11:30 MSBL11-4019 Cannibals Arrows Arrows Ostrava
ne 05.05.2019 11:30 MSBL11-4020 Klasik Hit Hit Opava
ne 05.05.2019 12:30 MSBL15-6016 Silesia Arrows Silesia Rybnik
út 07.05.2019 16:00 MSBL13-5033 Klasik Reds Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
út 07.05.2019 16:00 MSBL13-5034 Arrows Blue Arrows White Arrows Ostrava
út 07.05.2019 18:00 MSBL13-5037 Klasik Whites Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
út 07.05.2019 18:00 MSBL13-5038 Arrows White Arrows Blue Arrows Ostrava
st 08.05.2019 10:00 MSBL13-5012 Cannibals Klasik Reds Cannibals Šumperk
st 08.05.2019 12:00 MSBL13-5016 Klasik Reds Cannibals Cannibals Šumperk
so 11.05.2019 00:00 MSCL10-3011 Arrows Klasik Klasik Frýdek-Místek
so 11.05.2019 00:00 MSCL10-3012 MSK Snails Hit Klasik Frýdek-Místek
so 11.05.2019 00:00 MSCL10-3013 Klasik Skokani Klasik Frýdek-Místek
so 11.05.2019 00:00 MSCL10-3014 Hit Arrows Klasik Frýdek-Místek
so 11.05.2019 00:00 MSCL10-3015 Skokani MSK Snails Klasik Frýdek-Místek
so 11.05.2019 00:00 MSCL10-3016 Klasik Hit Klasik Frýdek-Místek
so 11.05.2019 10:00 MSBL13-5042 Arrows White Cannibals Arrows Ostrava
so 11.05.2019 10:00 MSBL13-5043 Skokani Klasik Reds Skokani Olomouc
so 11.05.2019 12:00 MSBL13-5046 Cannibals Arrows White Arrows Ostrava
so 11.05.2019 12:00 MSBL13-5047 Klasik Reds Skokani Skokani Olomouc
ne 12.05.2019 00:00 MSCL10-3017 Arrows MSK Snails Klasik Frýdek-Místek
ne 12.05.2019 00:00 MSCL10-3018 Hit Skokani Klasik Frýdek-Místek
ne 12.05.2019 00:00 MSCL10-3019 MSK Snails Klasik Klasik Frýdek-Místek
ne 12.05.2019 00:00 MSCL10-3020 Skokani Arrows Klasik Frýdek-Místek
ne 12.05.2019 10:00 MSTL7-7007 Arrows Klasik Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 10:00 MSBL13-5041 Rawa Klasik Whites Silesia Rybnik
ne 12.05.2019 10:00 MSBL13-5044 Arrows Blue Cobblers Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 10:00 MSBL15-6018 Skokani Silesia Skokani Olomouc
ne 12.05.2019 10:45 MSTL7-7008 Hit Skokani Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 11:30 MSTL7-7009 Klasik Hit Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 12:00 MSBL13-5045 Klasik Whites Rawa Silesia Rybnik
ne 12.05.2019 12:00 MSBL13-5048 Cobblers Arrows Blue Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 12:15 MSTL7-7010 Skokani Arrows Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 12:30 MSBL15-6020 Skokani Silesia Skokani Olomouc
ne 12.05.2019 13:00 MSTL7-7011 Klasik Skokani Arrows Ostrava
ne 12.05.2019 13:45 MSTL7-7012 Arrows Hit Arrows Ostrava
út 14.05.2019 16:00 MSBL13-5049 Klasik Whites Arrows White Klasik Frýdek-Místek
út 14.05.2019 18:00 MSBL13-5053 Arrows White Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
so 18.05.2019 11:00 MSBL11-4021 Cannibals Arrows Cannibals Šumperk
so 18.05.2019 13:00 MSBL11-4022 Skokani Klasik Cannibals Šumperk
so 18.05.2019 13:00 MSBL11-4023 Hit Cannibals Cannibals Šumperk
so 18.05.2019 15:00 MSBL11-4024 Arrows Skokani Cannibals Šumperk
so 18.05.2019 15:00 MSBL11-4025 Klasik Hit Cannibals Šumperk
ne 19.05.2019 10:00 MSBL11-4026 Arrows Hit Cannibals Šumperk
ne 19.05.2019 10:00 MSBL11-4027 Cannibals Klasik Cannibals Šumperk
ne 19.05.2019 10:00 MSBL15-6021 Klasik Silesia Klasik Frýdek-Místek
ne 19.05.2019 10:00 MSBL15-6022 Arrows Skokani Arrows Ostrava
ne 19.05.2019 12:00 MSBL11-4028 Hit Skokani Cannibals Šumperk
ne 19.05.2019 12:00 MSBL11-4029 Klasik Arrows Cannibals Šumperk
ne 19.05.2019 12:30 MSBL15-6023 Klasik Silesia Klasik Frýdek-Místek
ne 19.05.2019 12:30 MSBL15-6024 Arrows Skokani Arrows Ostrava
ne 19.05.2019 14:00 MSBL11-4030 Skokani Cannibals Cannibals Šumperk
Zobrazit