Termínovka

Datum Čas č.u. Domácí Skóre Hosté Hřiště Pozn. Rozhodčí A Rozhodčí B Rozhodčí C Rozhodčí D
út 26.05.2020 16:00 MSBL13-5002 Klasik Whites 14 : 8 Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek Martin Grochol Matyáš Kozel
út 26.05.2020 18:00 MSBL13-5005 Klasik Reds 6 : 12 Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel Martin Grochol
čt 28.05.2020 16:00 MSBL11-4012 Klasik Reds 5 : 2 MSK Snails Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný
čt 28.05.2020 17:30 MSBL11-4016 MSK Snails 5 : 4 Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný
so 30.05.2020 09:00 MSCL9-9003 Klasik 3 : 10 Arrows Klasik Frýdek-Místek
so 30.05.2020 10:00 MSBL13-5008 Arrows White 14 : 3 Cannibals Arrows Ostrava Marek Karlovský Jakub Martinčák
so 30.05.2020 10:00 MSBL13-5009 Skokani 6 : 23 Klasik Reds Skokani Olomouc Jakub Borůvka Martin Poledna
so 30.05.2020 10:00 MSCL9-9001 Hit 6 : 9 Klasik Klasik Frýdek-Místek
so 30.05.2020 11:00 MSCL9-9002 Arrows 15 : 3 Hit Klasik Frýdek-Místek
so 30.05.2020 12:00 MSBL13-5011 Cannibals 0 : 20 Arrows White Arrows Ostrava Jakub Martinčák Marek Karlovský
so 30.05.2020 12:00 MSBL13-5012 Klasik Reds 17 : 9 Skokani Skokani Olomouc Jakub Borůvka Martin Poledna
ne 31.05.2020 10:00 MSBL15-6005 Skokani Klasik Skokani Olomouc Jakub Borůvka Tomáš Borůvka
ne 31.05.2020 10:00 MSBL11-4011 Klasik Whites Hit Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný
ne 31.05.2020 10:00 MSTL7-7001 Arrows Hit Hit Opava
ne 31.05.2020 10:45 MSTL7-7002 Hit Arrows Hit Opava
ne 31.05.2020 11:30 MSBL11-4015 Hit Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný
ne 31.05.2020 12:30 MSBL15-6007 Skokani Klasik Skokani Olomouc Tomáš Borůvka Jakub Borůvka
út 02.06.2020 16:00 MSBL13-5015 Klasik Reds 7 : 4 Arrows Blue Arrows Ostrava Marek Karlovský Jakub Martinčák
út 02.06.2020 18:00 MSBL13-5018 Arrows Blue 6 : 8 Klasik Reds Arrows Ostrava Jakub Martinčák Marek Karlovský
st 03.06.2020 16:00 MSBL13-5003 Skokani 9 : 8 Cannibals Skokani Olomouc Jakub Borůvka Tomáš Borůvka
st 03.06.2020 18:00 MSBL13-5006 Cannibals 12 : 6 Skokani Skokani Olomouc Jakub Borůvka Tomáš Borůvka
čt 04.06.2020 16:00 MSBL15-6002 Cobblers Klasik Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný Martin Grochol
čt 04.06.2020 16:00 MSBL11-4020 Klasik Reds Arrows Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel
čt 04.06.2020 17:30 MSBL11-4024 Arrows Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel
čt 04.06.2020 18:00 MSBL15-6004 Cobblers Klasik Klasik Frýdek-Místek Martin Grochol Zbyněk Volný
so 06.06.2020 10:00 MSBL13-5013 Cannibals Klasik Whites Cannibals Šumperk Tomáš Cahlík Matěj Krč
so 06.06.2020 10:00 MSBL13-5014 Skokani Arrows White Skokani Olomouc Jakub Martinčák Vojtěch Kajan
so 06.06.2020 12:00 MSBL13-5016 Klasik Whites Cannibals Cannibals Šumperk Matěj Krč Tomáš Cahlík
so 06.06.2020 12:00 MSBL13-5017 Arrows White Skokani Skokani Olomouc Vojtěch Kajan Jakub Martinčák
ne 07.06.2020 10:00 MSBL15-6009 Skokani Cobblers Skokani Olomouc Tomáš Borůvka Jakub Borůvka
ne 07.06.2020 10:00 MSBL15-6010 Klasik Arrows Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný Tomáš Volný
ne 07.06.2020 10:00 MSBL11-4017 MSK Snails Arrows Snails Orlová Vojtěch Olšar
ne 07.06.2020 10:00 MSBL11-4018 Hit Cannibals Hit Opava Tomáš Cahlík
ne 07.06.2020 10:00 MSBL11-4019 Skokani Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel
ne 07.06.2020 11:30 MSBL11-4021 Arrows MSK Snails Snails Orlová Radek Zajonc
ne 07.06.2020 11:30 MSBL11-4022 Cannibals Hit Hit Opava Tomáš Cahlík
ne 07.06.2020 11:30 MSBL11-4023 Klasik Whites Skokani Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel
ne 07.06.2020 12:30 MSBL15-6011 Skokani Cobblers Skokani Olomouc Tomáš Borůvka Jakub Borůvka
ne 07.06.2020 12:30 MSBL15-6012 Klasik Arrows Klasik Frýdek-Místek Tomáš Volný Zbyněk Volný
ne 07.06.2020 14:00 MSTL8-8005 Arrows MSK Snails Snails Orlová
ne 07.06.2020 14:00 MSTL8-8006 Klasik Hit Hit Opava
ne 07.06.2020 15:00 MSTL8-8007 MSK Snails Arrows Snails Orlová
ne 07.06.2020 15:00 MSTL8-8008 Hit Klasik Hit Opava
út 09.06.2020 16:00 MSBL13-5021 Klasik Reds Arrows White Klasik Frýdek-Místek Martin Grochol Matyáš Kozel
út 09.06.2020 18:00 MSBL13-5024 Arrows White Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel Martin Grochol
čt 11.06.2020 16:00 MSBL11-4028 Skokani Klasik Reds Skokani Olomouc Jakub Borůvka
čt 11.06.2020 17:30 MSBL11-4032 Klasik Reds Skokani Skokani Olomouc Jakub Borůvka
so 13.06.2020 10:00 MSBL13-5019 Klasik Whites Skokani Klasik Frýdek-Místek Marek Konečný Aleš Haladej
so 13.06.2020 10:00 MSBL13-5020 Cannibals Arrows Blue Cannibals Šumperk Tomáš Cahlík Marek Karlovský
so 13.06.2020 10:00 MSCL9-9004 Klasik Arrows Arrows Ostrava
so 13.06.2020 11:00 MSCL9-9005 Hit Klasik Arrows Ostrava
so 13.06.2020 12:00 MSBL13-5022 Skokani Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Aleš Haladej Marek Konečný
so 13.06.2020 12:00 MSBL13-5023 Arrows Blue Cannibals Cannibals Šumperk Marek Karlovský Tomáš Cahlík
so 13.06.2020 12:00 MSCL9-9006 Arrows Hit Arrows Ostrava
ne 14.06.2020 10:00 MSBL15-6013 Skokani Arrows Skokani Olomouc Jakub Borůvka Tomáš Borůvka
ne 14.06.2020 10:00 MSBL15-6014 Klasik Cobblers Klasik Frýdek-Místek Martin Grochol Tomáš Volný
ne 14.06.2020 10:00 MSBL11-4025 Arrows Hit Arrows Ostrava Marek Karlovský
ne 14.06.2020 10:00 MSBL11-4026 Klasik Whites Cannibals Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel
ne 14.06.2020 10:00 MSBL11-4027 Skokani MSK Snails Skokani Olomouc Martin Poledna
ne 14.06.2020 11:30 MSBL11-4029 Hit Arrows Arrows Ostrava Marek Karlovský
ne 14.06.2020 11:30 MSBL11-4030 Cannibals Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel
ne 14.06.2020 11:30 MSBL11-4031 MSK Snails Skokani Skokani Olomouc Martin Poledna
ne 14.06.2020 12:30 MSBL15-6015 Skokani Arrows Skokani Olomouc Tomáš Borůvka Jakub Borůvka
ne 14.06.2020 12:30 MSBL15-6016 Klasik Cobblers Klasik Frýdek-Místek Tomáš Volný Martin Grochol
ne 14.06.2020 14:00 MSTL7-7003 Hit Arrows Arrows Ostrava
ne 14.06.2020 14:45 MSTL7-7004 Arrows Hit Arrows Ostrava
út 16.06.2020 16:00 MSBL13-5025 Klasik Whites Arrows White Klasik Frýdek-Místek Martin Grochol Matyáš Kozel
út 16.06.2020 16:30 MSBL11-4036 Hit Klasik Reds Hit Opava Alexandr Hanáček
út 16.06.2020 18:00 MSBL13-5028 Arrows White Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek Matyáš Kozel Martin Grochol
út 16.06.2020 18:00 MSBL11-4040 Klasik Reds Hit Hit Opava Alexandr Hanáček
čt 18.06.2020 16:00 MSBL15-6006 Cobblers Arrows Arrows Ostrava Jakub Martinčák Vojtěch Kajan
čt 18.06.2020 16:00 MSBL11-4035 Cannibals Skokani Cannibals Šumperk Tomáš Cahlík
čt 18.06.2020 17:30 MSBL11-4039 Skokani Cannibals Cannibals Šumperk Tomáš Cahlík
čt 18.06.2020 18:00 MSBL15-6008 Cobblers Arrows Arrows Ostrava Vojtěch Kajan Jakub Martinčák
pá 19.06.2020 16:00 MSBL11-4033 Arrows Klasik Whites Arrows Ostrava Marek Karlovský
pá 19.06.2020 17:30 MSBL11-4037 Klasik Whites Arrows Arrows Ostrava Marek Karlovský
so 20.06.2020 10:00 MSBL13-5026 Klasik Reds Cannibals Klasik Frýdek-Místek Martin Grochol Marek Konečný
so 20.06.2020 10:00 MSBL13-5027 Arrows Blue Skokani Arrows Ostrava Marek Karlovský Jonáš Martinčák
so 20.06.2020 12:00 MSBL13-5029 Cannibals Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek Marek Konečný Martin Grochol
so 20.06.2020 12:00 MSBL13-5030 Skokani Arrows Blue Arrows Ostrava Marek Karlovský Jonáš Martinčák
ne 21.06.2020 10:00 MSBL15-6017 Klasik Skokani Klasik Frýdek-Místek Zbyněk Volný Tomáš Volný
ne 21.06.2020 10:00 MSBL15-6018 Arrows Cobblers Arrows Ostrava Jakub Šín Vojtěch Kajan
ne 21.06.2020 10:00 MSBL11-4034 MSK Snails Hit Hit Opava Vojtěch Olšar
ne 21.06.2020 10:00 MSBL11-4041 Cannibals Klasik Reds Cannibals Šumperk Matěj Krč
ne 21.06.2020 11:30 MSBL11-4038 Hit MSK Snails Hit Opava Radek Zajonc
ne 21.06.2020 11:30 MSBL11-4042 Klasik Reds Cannibals Cannibals Šumperk Matěj Krč
ne 21.06.2020 12:30 MSBL15-6019 Klasik Skokani Klasik Frýdek-Místek Tomáš Volný Zbyněk Volný
ne 21.06.2020 12:30 MSBL15-6020 Arrows Cobblers Arrows Ostrava Jakub Šín Vojtěch Kajan
ne 21.06.2020 14:00 MSTL8-8009 Klasik Arrows Arrows Ostrava
ne 21.06.2020 14:00 MSTL8-8010 MSK Snails Hit Hit Opava
ne 21.06.2020 15:00 MSTL8-8011 Arrows Klasik Arrows Ostrava
ne 21.06.2020 15:00 MSTL8-8012 Hit MSK Snails Hit Opava
út 23.06.2020 16:00 MSBL11-4009 Arrows Skokani Skokani Olomouc Marek Nastoupil
út 23.06.2020 17:30 MSBL11-4013 Skokani Arrows Skokani Olomouc Marek Nastoupil
ne 28.06.2020 10:00 MSBL15-6021 Cobblers Skokani Skokani Olomouc Jakub Borůvka Tomáš Borůvka
ne 28.06.2020 10:00 MSBL15-6022 Arrows Klasik Arrows Ostrava Vojtěch Kajan
ne 28.06.2020 10:00 MSBL11-4010 Cannibals MSK Snails Cannibals Šumperk Matěj Krč
ne 28.06.2020 11:30 MSBL11-4014 MSK Snails Cannibals Cannibals Šumperk Matěj Krč
ne 28.06.2020 12:30 MSBL15-6023 Cobblers Skokani Skokani Olomouc Tomáš Borůvka Jakub Borůvka
ne 28.06.2020 12:30 MSBL15-6024 Arrows Klasik Arrows Ostrava Vojtěch Kajan
Zobrazit