Arrows Ostrava

Arrows Ostrava

  • Szczegóły

    Szacowany:
    1973
    Kolory:
    Gospodarz
    Gość
    Email:
    vedeni@arrows.cz
    Web:
    www.arrows.cz

    Adres

    Nazwa:
    SKSB Ostrava o.s.
    Adres:
    Průběžná 2
    Miasto:
    Ostrava
    Kod:
    70800
    Kraj:
    CZ
  • 

    Arrows Ostrava U18

    Sezon 2017
    Extraliga U18 - Východ
    Sezon 2016
    MS Baseball League U18
    Extraliga U18 - Východ

    Arrows Ostrava U15

    Sezon 2020
    MS Baseball League U15
    Sezon 2019
    MS Baseball League U15
    Sezon 2018
    MS Baseball League U15
    Sezon 2017
    MS Baseball League U15
    Sezon 2016
    MS Baseball League U15
    Sezon 2015
    MS Baseball League U15

    Arrows Ostrava U13

    Sezon 2020
    MS Winter League U13
    MS Baseball League U13
    MS Baseball League U13
    Sezon 2019
    MS Winter League U13
    MS Winter League U13
    MS Baseball League U13
    MS Baseball League U13
    Sezon 2018
    MS Winter League U13
    MS Baseball League U13
    Sezon 2017
    MS Winter League U13
    MS Baseball League U13
    Sezon 2016
    MS Winter League U13
    MS Baseball League U13
    Sezon 2015
    MS Baseball League U13

    Arrows Ostrava U11

    Sezon 2020
    MS Winter League U11
    MS Winter League U11
    MS Baseball League U11
    Sezon 2019
    MS Winter League U11
    MS Winter League U11
    MS Baseball League U11
    Sezon 2018
    MS Winter League U11
    MS Baseball League U11
    Sezon 2017
    MS Winter League U11
    MS Baseball League U11
    Sezon 2016
    MS Winter League U11
    MS Baseball League U11
    Sezon 2015
    MS Baseball League U11

    Arrows Ostrava U10

    Sezon 2020
    MS Coachpitch League U10
    Sezon 2019
    MS Coachpitch League U10
    Sezon 2018
    MS Coachpitch League U10
    Sezon 2017
    MS Coachpitch League U10
    Sezon 2016
    MS Coachpitch League U10

    Arrows Ostrava U9

    Sezon 2020
    MS Coachpitch League U9
    Sezon 2018
    Rookie ball U9
    Sezon 2017
    MS Coachpitch League U9
    Sezon 2016
    MS Winter League U9
    MS Coachpitch League U9
    Sezon 2015
    MS Coachpitch League U9

    Arrows Ostrava U8

    Sezon 2020
    MS Tball League U8
    Sezon 2019
    MS Tball League U8
    Sezon 2018
    MS Tball League U8
    Sezon 2017
    MS Tball League U8

    Arrows Ostrava U7

    Sezon 2020
    MS Tball League U7
    Sezon 2019
    MS Tball League U7
    Sezon 2018
    MS Tball League U7
    Sezon 2017
    MS Tball League U7
    Sezon 2016
    MS Tball League U7
    Sezon 2015
    MS Tball League U7
  • 
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      niedziela, 10 listopad 2019 10:00 MSK Snails - Arrows MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      niedziela, 10 listopad 2019 10:50 Arrows U10 - Hit Opava MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      niedziela, 10 listopad 2019 11:40 Arrows U10 - MSK Snails MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      niedziela, 10 listopad 2019 12:30 Hit Opava - Arrows MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      niedziela, 10 listopad 2019 13:20 Arrows - Arrows U10 MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      23. 11. 2019 MS Winter Tour U9 - Tournament 1 MS Winter Tour U9 Hala SG Opava
      sobota, 23 listopad 2019 15:15 Arrows - Gepardy Żory MS Winter League U13 Hala SPŠ Frýdek-Místek
      sobota, 23 listopad 2019 17:45 Hit Opava - Arrows MS Winter League U13 Hala SPŠ Frýdek-Místek
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      sobota, 07 grudzień 2019 09:50 Arrows - Hit Opava MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      sobota, 07 grudzień 2019 10:40 Arrows - MSK Snails MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      sobota, 07 grudzień 2019 11:30 Klasik - Arrows U10 MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      sobota, 07 grudzień 2019 12:20 Hit Opava - Arrows U10 MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      sobota, 07 grudzień 2019 13:10 Arrows - Klasik MS Winter League U11 Hala GaOA Orlová
      sobota, 14 grudzień 2019 09:30 Klasik Whites - Arrows MS Winter League U13 Hala SPŠ Frýdek-Místek
      sobota, 14 grudzień 2019 12:00 Arrows - Skokani MS Winter League U13 Hala SPŠ Frýdek-Místek
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      sobota, 11 styczeń 2020 10:00 Klasik - Arrows MS Winter League U11 Hala Vřesina Ostrava
      sobota, 11 styczeń 2020 10:50 Arrows U10 - MSK Snails MS Winter League U11 Hala Vřesina Ostrava
      sobota, 11 styczeń 2020 12:30 Arrows U10 - Arrows MS Winter League U11 Hala Vřesina Ostrava
      sobota, 11 styczeń 2020 14:10 Hit Opava - Arrows MS Winter League U11 Hala Vřesina Ostrava
      12. 1. 2020 MS Winter Cup U8 Tělocvična 7.ZŠ Frýdek-Místek
      26. 1. 2020 MS Winter Cup U10 Hala GaOA Orlová
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      sobota, 15 luty 2020 10:50 MSK Snails - Arrows U10 MS Winter League U11 Hala SG Opava
      sobota, 15 luty 2020 11:40 Arrows U10 - Klasik MS Winter League U11 Hala SG Opava
      sobota, 15 luty 2020 14:10 Arrows U10 - Hit Opava MS Winter League U11 Hala SG Opava
      22. 2. 2020 MS Winter Tour U9 - Tournament 2 MS Winter Tour U9 Tělocvična VSPŠ Ostrava
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      niedziela, 01 marzec 2020 15:15 Klasik Reds - Arrows MS Winter League U13 Hala SPŠ Frýdek-Místek
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      czwartek, 09 kwiecień 2020 16:00 Arrows White - Hit MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      czwartek, 09 kwiecień 2020 18:00 Hit - Arrows White MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      piątek, 10 kwiecień 2020 10:00 Arrows - Cannibals MS Baseball League U11 Arrows Ostrava
      piątek, 10 kwiecień 2020 10:00 Arrows Blue - Skokani MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      piątek, 10 kwiecień 2020 11:30 Cannibals - Arrows MS Baseball League U11 Arrows Ostrava
      piątek, 10 kwiecień 2020 12:00 Arrows - SaB Orli MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      piątek, 10 kwiecień 2020 12:00 Skokani - Arrows Blue MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      piątek, 10 kwiecień 2020 14:30 SaB Orli - Arrows MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      sobota, 11 kwiecień 2020 10:00 Klasik - Arrows MS Tball League U7 Arrows Ostrava
      sobota, 11 kwiecień 2020 11:30 Arrows - Hit MS Tball League U7 Arrows Ostrava
      czwartek, 16 kwiecień 2020 16:00 Hit - Arrows Blue MS Baseball League U13 Hit Opava
      czwartek, 16 kwiecień 2020 18:00 Arrows Blue - Hit MS Baseball League U13 Hit Opava
      niedziela, 19 kwiecień 2020 10:00 Skokani - Arrows MS Baseball League U11 Skokani Olomouc
      niedziela, 19 kwiecień 2020 10:00 Klasik - Arrows MS Tball League U8 Arrows Ostrava
      niedziela, 19 kwiecień 2020 11:30 Arrows - Skokani MS Baseball League U11 Skokani Olomouc
      niedziela, 19 kwiecień 2020 13:00 Arrows - MSK Snails MS Tball League U8 Arrows Ostrava
      niedziela, 19 kwiecień 2020 15:00 Arrows - Hit MS Tball League U8 Arrows Ostrava
      czwartek, 23 kwiecień 2020 16:00 Arrows Blue - Klasik Whites MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      czwartek, 23 kwiecień 2020 18:00 Klasik Whites - Arrows Blue MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      sobota, 25 kwiecień 2020 10:00 Skokani - Arrows White MS Baseball League U13 Skokani Olomouc
      sobota, 25 kwiecień 2020 12:00 Arrows White - Skokani MS Baseball League U13 Skokani Olomouc
      niedziela, 26 kwiecień 2020 10:00 Hit - Arrows MS Coachpitch League U9 Hit Opava
      niedziela, 26 kwiecień 2020 10:00 Cobblers - Arrows MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      niedziela, 26 kwiecień 2020 12:30 Arrows - Cobblers MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      niedziela, 26 kwiecień 2020 13:00 Arrows - Klasik MS Coachpitch League U9 Hit Opava
      niedziela, 26 kwiecień 2020 14:00 Rawa - Arrows MS Coachpitch League U9 Hit Opava
      wtorek, 28 kwiecień 2020 16:00 Klasik Reds - Arrows MS Baseball League U11 Klasik Frýdek-Místek
      wtorek, 28 kwiecień 2020 17:30 Arrows - Klasik Reds MS Baseball League U11 Klasik Frýdek-Místek
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      piątek, 01 maj 2020 10:00 Arrows - Hit MS Tball League U7 Hit Opava
      piątek, 01 maj 2020 10:45 Klasik - Arrows MS Tball League U7 Hit Opava
      niedziela, 03 maj 2020 10:00 Arrows - MSK Snails MS Coachpitch League U10 Arrows Ostrava
      niedziela, 03 maj 2020 10:00 Arrows - Silesia MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      niedziela, 03 maj 2020 11:00 Silesia - Arrows MS Coachpitch League U10 Arrows Ostrava
      niedziela, 03 maj 2020 12:30 Silesia - Arrows MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      niedziela, 03 maj 2020 13:00 Rawa - Arrows MS Coachpitch League U10 Arrows Ostrava
      niedziela, 03 maj 2020 15:00 Arrows - Klasik MS Coachpitch League U10 Arrows Ostrava
      środa, 06 maj 2020 16:30 Arrows - Hit MS Baseball League U11 Arrows Ostrava
      środa, 06 maj 2020 18:00 Hit - Arrows MS Baseball League U11 Arrows Ostrava
      czwartek, 07 maj 2020 16:00 Arrows Blue - Klasik Reds MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      czwartek, 07 maj 2020 18:00 Klasik Reds - Arrows Blue MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      niedziela, 10 maj 2020 10:00 Arrows - Hit MS Coachpitch League U9 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 10 maj 2020 11:00 Arrows - Rawa MS Coachpitch League U9 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 10 maj 2020 12:00 Klasik - Arrows MS Coachpitch League U9 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 10 maj 2020 14:00 MSK Snails - Arrows MS Baseball League U11 Snails Orlová
      niedziela, 10 maj 2020 15:30 Arrows - MSK Snails MS Baseball League U11 Snails Orlová
      wtorek, 12 maj 2020 16:00 Arrows Blue - Arrows White MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      wtorek, 12 maj 2020 18:00 Arrows White - Arrows Blue MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      sobota, 16 maj 2020 10:00 Hit - Arrows MS Tball League U8 Hit Opava
      sobota, 16 maj 2020 12:00 MSK Snails - Arrows MS Tball League U8 Hit Opava
      sobota, 16 maj 2020 14:00 Arrows - Klasik MS Tball League U8 Hit Opava
      sobota, 16 maj 2020 15:00 Rawa - Arrows MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      sobota, 16 maj 2020 17:30 Arrows - Rawa MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      sobota, 23 maj 2020 10:00 Arrows - Klasik MS Coachpitch League U9 Rawa Katowice
      sobota, 23 maj 2020 11:00 Hit - Arrows MS Coachpitch League U9 Rawa Katowice
      sobota, 23 maj 2020 12:00 Rawa - Arrows MS Coachpitch League U9 Rawa Katowice
      niedziela, 24 maj 2020 10:00 Arrows White - Cannibals MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
      niedziela, 24 maj 2020 12:00 Cannibals - Arrows White MS Baseball League U13 Arrows Ostrava
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      czwartek, 04 czerwiec 2020 16:00 Klasik Reds - Arrows White MS Baseball League U13 Klasik Frýdek-Místek
      czwartek, 04 czerwiec 2020 18:00 Arrows White - Klasik Reds MS Baseball League U13 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 07 czerwiec 2020 10:00 Arrows - Klasik MS Tball League U7 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 07 czerwiec 2020 10:45 Hit - Arrows MS Tball League U7 Klasik Frýdek-Místek
      środa, 10 czerwiec 2020 16:00 Arrows - Klasik Whites MS Baseball League U11 Arrows Ostrava
      środa, 10 czerwiec 2020 17:30 Klasik Whites - Arrows MS Baseball League U11 Arrows Ostrava
      sobota, 13 czerwiec 2020 10:00 Arrows - Rawa MS Coachpitch League U10 Silesia Rybnik
      sobota, 13 czerwiec 2020 11:00 Klasik - Arrows MS Coachpitch League U10 Silesia Rybnik
      sobota, 13 czerwiec 2020 12:00 MSK Snails - Arrows MS Coachpitch League U10 Silesia Rybnik
      sobota, 13 czerwiec 2020 15:00 Arrows - Silesia MS Coachpitch League U10 Silesia Rybnik
      niedziela, 14 czerwiec 2020 10:00 Skokani - Arrows MS Baseball League U15 Skokani Olomouc
      niedziela, 14 czerwiec 2020 11:00 Arrows - Klasik MS Tball League U8 Snails Orlová
      niedziela, 14 czerwiec 2020 12:30 Arrows - Skokani MS Baseball League U15 Skokani Olomouc
      niedziela, 14 czerwiec 2020 13:00 MSK Snails - Arrows MS Tball League U8 Snails Orlová
      niedziela, 14 czerwiec 2020 14:00 Arrows - Hit MS Tball League U8 Snails Orlová
      środa, 17 czerwiec 2020 16:00 Klasik Whites - Arrows White MS Baseball League U13 Klasik Frýdek-Místek
      środa, 17 czerwiec 2020 18:00 Arrows White - Klasik Whites MS Baseball League U13 Klasik Frýdek-Místek
      sobota, 20 czerwiec 2020 10:00 Klasik - Arrows MS Coachpitch League U9 Arrows Ostrava
      sobota, 20 czerwiec 2020 10:00 Cannibals - Arrows Blue MS Baseball League U13 Cannibals Šumperk
      sobota, 20 czerwiec 2020 11:00 Arrows - Hit MS Coachpitch League U9 Arrows Ostrava
      sobota, 20 czerwiec 2020 12:00 Arrows Blue - Cannibals MS Baseball League U13 Cannibals Šumperk
      sobota, 20 czerwiec 2020 12:00 Arrows - Rawa MS Coachpitch League U9 Arrows Ostrava
      niedziela, 21 czerwiec 2020 10:00 Arrows - Klasik MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
      niedziela, 21 czerwiec 2020 12:30 Klasik - Arrows MS Baseball League U15 Arrows Ostrava
    • Data i godzina Event Liga Lokalizacja
      niedziela, 06 wrzesień 2020 10:00 Arrows - MSK Snails MS Coachpitch League U10 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 06 wrzesień 2020 11:00 Silesia - Arrows MS Coachpitch League U10 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 06 wrzesień 2020 13:00 Rawa - Arrows MS Coachpitch League U10 Klasik Frýdek-Místek
      niedziela, 06 wrzesień 2020 15:00 Arrows - Klasik MS Coachpitch League U10 Klasik Frýdek-Místek
      sobota, 12 wrzesień 2020 10:00 Hit - Arrows MS Tball League U7 Arrows Ostrava
      sobota, 12 wrzesień 2020 11:30 Arrows - Klasik MS Tball League U7 Arrows Ostrava
      sobota, 19 wrzesień 2020 11:00 Hit - Arrows MS Tball League U8 Klasik Frýdek-Místek
      sobota, 19 wrzesień 2020 12:00 Arrows - MSK Snails MS Tball League U8 Klasik Frýdek-Místek
      sobota, 19 wrzesień 2020 15:00 Klasik - Arrows MS Tball League U8 Klasik Frýdek-Místek