Terminarz

Data Godzina Nr meczu Gospodarz Wynik Gość Boisko Uwaga Sędzia A Sędzia B Sędzia C Sędzia D
Cz 09.04.2020 16:00 MSBL13-5001 Arrows White Hit Arrows Ostrava
Cz 09.04.2020 18:00 MSBL13-5004 Hit Arrows White Arrows Ostrava
Pt 10.04.2020 10:00 MSBL11-4001 Arrows Cannibals Arrows Ostrava
Pt 10.04.2020 10:00 MSBL11-4002 Klasik Reds Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
Pt 10.04.2020 10:00 MSBL11-4003 MSK Snails Hit Snails Orlová
Pt 10.04.2020 10:00 MSBL13-5003 Arrows Blue Skokani Arrows Ostrava
Pt 10.04.2020 11:30 MSBL11-4004 Cannibals Arrows Arrows Ostrava
Pt 10.04.2020 11:30 MSBL11-4005 Klasik Whites Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
Pt 10.04.2020 11:30 MSBL11-4006 Hit MSK Snails Snails Orlová
Pt 10.04.2020 12:00 MSBL13-5006 Skokani Arrows Blue Arrows Ostrava
Pt 10.04.2020 12:00 MSBL15-6001 Arrows SaB Orli Arrows Ostrava
Pt 10.04.2020 14:30 MSBL15-6004 SaB Orli Arrows Arrows Ostrava
So 11.04.2020 10:00 MSTL7-7001 Klasik Arrows Arrows Ostrava
So 11.04.2020 10:00 MSBL13-5002 Klasik Reds Cannibals Klasik Frýdek-Místek
So 11.04.2020 10:45 MSTL7-7002 Hit Klasik Arrows Ostrava
So 11.04.2020 11:30 MSTL7-7003 Arrows Hit Arrows Ostrava
So 11.04.2020 12:00 MSBL13-5005 Cannibals Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
Wt 14.04.2020 14:00 MSBL15-6002 Silesia Rawa Silesia Rybnik
Wt 14.04.2020 16:00 MSBL11-4008 Klasik Whites Hit Klasik Frýdek-Místek
Wt 14.04.2020 16:30 MSBL15-6005 Rawa Silesia Silesia Rybnik
Wt 14.04.2020 17:30 MSBL11-4011 Hit Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
Cz 16.04.2020 16:00 MSBL13-5009 Hit Arrows Blue Hit Opava
Cz 16.04.2020 18:00 MSBL13-5012 Arrows Blue Hit Hit Opava
So 18.04.2020 10:00 MSBL13-5007 Klasik Whites Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
So 18.04.2020 12:00 MSBL13-5010 Klasik Reds Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
N 19.04.2020 10:00 MSTL8-8001 Klasik Arrows Arrows Ostrava
N 19.04.2020 10:00 MSBL11-4007 Skokani Arrows Skokani Olomouc
N 19.04.2020 10:00 MSBL11-4009 Cannibals Klasik Reds Cannibals Šumperk
N 19.04.2020 10:00 MSBL15-6008 Cobblers Klasik Klasik Frýdek-Místek
N 19.04.2020 10:00 MSBL15-6009 Silesia SaB Orli Silesia Rybnik
N 19.04.2020 11:00 MSTL8-8002 MSK Snails Hit Arrows Ostrava
N 19.04.2020 11:30 MSBL11-4010 Arrows Skokani Skokani Olomouc
N 19.04.2020 11:30 MSBL11-4012 Klasik Reds Cannibals Cannibals Šumperk
N 19.04.2020 12:00 MSTL8-8003 Hit Klasik Arrows Ostrava
N 19.04.2020 12:30 MSBL15-6011 Klasik Cobblers Klasik Frýdek-Místek
N 19.04.2020 12:30 MSBL15-6012 SaB Orli Silesia Silesia Rybnik
N 19.04.2020 13:00 MSTL8-8004 Arrows MSK Snails Arrows Ostrava
N 19.04.2020 14:00 MSTL8-8005 MSK Snails Klasik Arrows Ostrava
N 19.04.2020 15:00 MSTL8-8006 Arrows Hit Arrows Ostrava
Cz 23.04.2020 16:00 MSBL11-4014 Hit Klasik Reds Hit Opava
Cz 23.04.2020 16:00 MSBL13-5013 Arrows Blue Klasik Whites Arrows Ostrava
Cz 23.04.2020 17:30 MSBL11-4017 Klasik Reds Hit Hit Opava
Cz 23.04.2020 18:00 MSBL13-5016 Klasik Whites Arrows Blue Arrows Ostrava
So 25.04.2020 10:00 MSBL13-5014 Skokani Arrows White Skokani Olomouc
So 25.04.2020 10:00 MSBL13-5015 Klasik Reds Hit Klasik Frýdek-Místek
So 25.04.2020 12:00 MSBL13-5017 Arrows White Skokani Skokani Olomouc
So 25.04.2020 12:00 MSBL13-5018 Hit Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
N 26.04.2020 10:00 MSCL9-9001 Hit Arrows Hit Opava
N 26.04.2020 10:00 MSBL11-4013 Klasik Whites Skokani Klasik Frýdek-Místek
N 26.04.2020 10:00 MSBL11-4015 Cannibals MSK Snails Cannibals Šumperk
N 26.04.2020 10:00 MSBL15-6014 Klasik Skokani Klasik Frýdek-Místek
N 26.04.2020 10:00 MSBL15-6019 Cobblers Arrows Arrows Ostrava
N 26.04.2020 11:00 MSCL9-9002 Klasik Rawa Hit Opava
N 26.04.2020 11:30 MSBL11-4016 Skokani Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
N 26.04.2020 11:30 MSBL11-4018 MSK Snails Cannibals Cannibals Šumperk
N 26.04.2020 12:00 MSCL9-9003 Rawa Hit Hit Opava
N 26.04.2020 12:30 MSBL15-6017 Skokani Klasik Klasik Frýdek-Místek
N 26.04.2020 12:30 MSBL15-6022 Arrows Cobblers Arrows Ostrava
N 26.04.2020 13:00 MSCL9-9004 Arrows Klasik Hit Opava
N 26.04.2020 14:00 MSCL9-9005 Rawa Arrows Hit Opava
N 26.04.2020 15:00 MSCL9-9006 Hit Klasik Hit Opava
Wt 28.04.2020 16:00 MSBL11-4019 Klasik Reds Arrows Klasik Frýdek-Místek
Wt 28.04.2020 16:00 MSBL13-5021 Hit Klasik Whites Hit Opava
Wt 28.04.2020 17:30 MSBL11-4022 Arrows Klasik Reds Klasik Frýdek-Místek
Wt 28.04.2020 18:00 MSBL13-5024 Klasik Whites Hit Hit Opava
Pt 01.05.2020 10:00 MSTL7-7004 Arrows Hit Hit Opava
Pt 01.05.2020 10:00 MSBL11-4020 Klasik Whites Cannibals Klasik Frýdek-Místek
Pt 01.05.2020 10:00 MSBL11-4021 Skokani MSK Snails Skokani Olomouc
Pt 01.05.2020 10:45 MSTL7-7005 Klasik Arrows Hit Opava
Pt 01.05.2020 11:30 MSTL7-7006 Hit Klasik Hit Opava
Pt 01.05.2020 11:30 MSBL11-4023 Cannibals Klasik Whites Klasik Frýdek-Místek
Pt 01.05.2020 11:30 MSBL11-4024 MSK Snails Skokani Skokani Olomouc
So 02.05.2020 10:00 MSBL13-5020 Skokani Cannibals Skokani Olomouc
So 02.05.2020 12:00 MSBL13-5023 Cannibals Skokani Skokani Olomouc
N 03.05.2020 10:00 MSCL10-3001 Arrows MSK Snails Arrows Ostrava
N 03.05.2020 10:00 MSCL10-3002 Silesia Klasik Arrows Ostrava
N 03.05.2020 10:00 MSBL15-6013 Arrows Silesia Arrows Ostrava
N 03.05.2020 10:00 MSBL15-6020 Rawa Klasik Klasik Frýdek-Místek
N 03.05.2020 10:00 MSBL15-6021 SaB Orli Skokani Choceň Choceň
N 03.05.2020 11:00 MSCL10-3003 Silesia Arrows Arrows Ostrava
N 03.05.2020 11:00 MSCL10-3004 Klasik Rawa Arrows Ostrava
N 03.05.2020 12:00 MSCL10-3005 MSK Snails Silesia Arrows Ostrava
N 03.05.2020 12:30 MSBL15-6016 Silesia Arrows Arrows Ostrava
N 03.05.2020 12:30 MSBL15-6023 Klasik Rawa Klasik Frýdek-Místek
N 03.05.2020 12:30 MSBL15-6024 Skokani SaB Orli Choceň Choceň
N 03.05.2020 13:00 MSCL10-3006 Rawa Arrows Arrows Ostrava
N 03.05.2020 14:00 MSCL10-3007 Klasik MSK Snails Arrows Ostrava
N 03.05.2020 14:00 MSCL10-3008 Rawa Silesia Arrows Ostrava
N 03.05.2020 15:00 MSCL10-3009 Arrows Klasik Arrows Ostrava
N 03.05.2020 15:00 MSCL10-3010 MSK Snails Rawa Arrows Ostrava
Wt 05.05.2020 16:30 MSBL11-4026 MSK Snails Klasik Whites Snails Orlová
Wt 05.05.2020 18:00 MSBL11-4029 Klasik Whites MSK Snails Snails Orlová
Pokaż #