Aktuality

Přihlášky do soutěží a turnajů 2022

Sportovně-technická komise ČBA otevírá možnost přihlášek do soutěží 2022. Jedná se jak o SOUTĚŽE CELOSTÁTNÍ (EXL, 1L, EXL U21, EXL U18, ČBP mužů, Open nadstavba 1. ligy), tak i REGIONÁLNÍ SOUTĚŽE mužů a mládeže. V neposlední řádě pak i přihlášky do JARNÍCH A PODZIMNÍCH OPEN MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ, včetně kvalifikací U8 FIRSTCUP a U10 SUPERPOHÁRU.

Přihláška obsahuje také možnost přihlásit se k pořadatelství turnajů mládeže v roce 2022.

Přihláška je opět doplněna o povinná pole, která je potřeba vyplnit, bez vyplnění vás systém nepustí dále. Doporučujeme si připravit jména a kontakty (tel., email) na hlavní oddílový kontakt, trenéry a jejich licence, PR osobu, trenéry jednotlivých ml. kategorií, minimálně 2 oddílové rozhodčí, minimálně 2 zapisovatele a nepovinně technického komisaře.

Kontakty uvedené v přihlášce budou pak součástí adresáře na rok 2022 na webu a v excelu, který obdrží jednotlivé regiony.

K vyplnění a odeslání přihlášky potřebujete klubový login a heslo, stejné jako pro zadávání žádostí o přeložení utkání, statistik, výsledků, apod. Po vyplnění a odeslání vám přijde souhrnná přihláška na email uvedený pod přihlašovacím loginem klubu.

Přihlášky budou otevřeny do 31.12.2021.

Formulář přihlášky (funguje pod oddílovém přihlášení do systému). Na stránkách www.baseball.cz pak pod ikonou k přihlášení  / IS a vybrat záložku FORMULÁŘE a otevřít formulář „ID 57, PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽÍ 2022“.

V případě technických problému nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Termínová listina zde

Vytisknout E-mail